Jakub Ślusarczyk

Jakub Ślusarczyk

Trafiłeś na portfolio / stronę firmową Jakuba Ślusarczyka - grafika / projektanta. Przedstawiony jest tu szereg prac z zakresu, projektowania graficznego, stron internetowych i CI.

HabitatDesign

OPIS

Projekt znaku graficznego, księgi znaku i wizytówek dla firmy wnętrzarskiej HabitatDesign.
Geneza powstania znaku: Habitat – „środowisko, w którym osobniki
danego gatunku znajdują najdogodniejsze warunki do życia”
Inaczej dom, założeniem, było stworzenie logotypu wraz z sygnetem nawiązującym
właśnie do domowego klimatu. Pierwsze wersje sygnetu były tworzone na
podstawie, semiotyki septagramu, znaku który miał zadanie ochronne domostw.
W wersjach próbnych staraliśmy się z nim skomponować abstrakcyjną formę.

KLIENT

HabitatDesign.

ZŚZR

OPIS

Projekt wykonany został dla zakładu ślusarskiego. Istotnym dla klienta było, aby cały design nie kojarzył sie sztampowo z „dorabianiem kluczy”. Stworzyliśmy trzy wersje znaku graficznego: dwa nowoczesne, wychodzące poza ramy skojarzeń z przemysłem ślusarskim, oraz jeden nawiązujący do w/w skojarzeń. Tak jak wybrany znak graficzny tak i cala strona internetowa została stworzona w nowoczesnym i przejrzystym stylu. Smaku nadaje wykorzystany klip filmowy w nagłówku strony.

KLIENT

Zakład Ślusarski Zbigniew Rachwał.

WKŁ316

OPIS

WKŁ316 „Łoś” – kolo łowieckie. W ramach realizacji stworzyliśmy kilka propozycji znaków graficznych wraz z ich wariacjami. W sygnecie został wykorzystany wizerunek łosia nawiązującego do nazwy kola łowieckiego. Na podstawie wybranej wersji znaku graficznego stworzyliśmy stronę internetowa. Na prośbę klienta wprowadziliśmy na niej wiele elementów usprawniających prace łowczych tj. kalendarz księżycowy, kalendarz spotkań i polowań oraz strefę logowania dostępną jedynie dla członków koła.

KLIENT

Koło łowieckie wkł316.

Równy Start

OPIS

RównyStart to projekt, w którym mogliśmy wykazać się własną inwencja twórczą na każdym etapie projektowania. Zleceniodawca przekazał nam idee powstania ich działalności, natomiast całkowity wygład layoutu pozostał w naszej kwestii. Mieliśmy tutaj duże pole do popisu. To, co najbardziej rzuca się w oczy i jest najistotniejszym elementem dla zleceniodawcy: znak graficzny, został wybrany z pośród trzech propozycji. Kolejnym etapem było stworzenie strony www jak i wszelkich akcydensów tak, aby całość tworzyła zamknięta identyfikację graficzną.

KLIENT

RÓWNY START.

Log-Poz

OPIS

Log-Poz to firma specjalizująca się w produkcji sprzętu przeładunkowego. Relizacja obejmowała projekt znaku graficznego, papieru firmowego oraz strony internetowej. Ze względu na szeroka ofertę i ilość informacji, które zostały zamieszczone na stronie internetowej wdrożone zostało ciekawe rozwiązanie w nawigacji. Zamiast standardowo rozwijanego menu pionowo, zastosowaliśmy listę rozwijaną w poziomie. Dzięki temu zabiegowi uniknęliśmy tworzenia dodatkowej podstrony z listą oferowanych rozwiązań.

KLIENT

LOG-POZ.

PWMprojekt

OPIS

PWMprojekt – realizacja projektu dla firmy zajmującej się naprawą elektroniki przemysłowej.
Stworzyliśmy znak graficzny z sygnetem, nawiązującym do branży elektronicznej, co doskonale oddaje główny zakres działalności firmy. Dla dopełnienia całości został przygotowany papier firmowy, w paru wersjach do wyboru.

KLIENT

PWMprojekt.